مرکز مشاوره پیش از ازدواج خوب

مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره ازدواج به شما کمک میکنند ازدواج موفق تری داشته باشید پس مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج را جدی بگیرید مرکز مشاوره پیش از ازدواج خوب باید کادر درمان موفقی داشته باشد


قرار است این "شادترین روز یک عمر" باشد. اما اگر آرزوهای زیادی را برانگیزد ، ازدواج می تواند بسیاری از تنش ها را به خصوص در سطح خانواده تبلور دهد. تا جایی که سازمان او می تواند بعضاً به یک کابوس تبدیل شود. چگونه می توان خواسته های زن و شوهر و خانواده ها را سازگار کرد و با تنش ها و ناامیدی های احتمالی روبرو شد؟ مشاوره از مارتین تیلاک ، روان درمانگر.


"بدون داشتن یک عروسی کوچک ، ما می خواهیم همه آشنایان خانواده را دعوت کنیم" ، "همه عروسهای خانواده این جواهر را در روز D پوشیدند" ، "من مکان مورد نیاز را پیدا کردم پذیرش "،" چگونه ، شما هنوز دعوت نامه ها را ارسال نکرده اید؟ »… همه عروس و داماد آن را تجربه می کنند: تهیه یک عروسی یک روند طولانی است. مخصوصاً وقتی اطرافیان درگیر می شوند ، همه با مشاوره و توصیه های خوب خود به آنجا می روند ... نتیجه؟ فشاری که گاهی کنترل آن برای عروس و داماد دشوار است.


مورد مکرر: فاصله ای بین خواسته های عروس و داماد و خانواده آنها در مورد پیشرفت ازدواج. جو صمیمی؟ استقبال بزرگ؟ گاهی آرزوها قطب ها را از هم جدا می کنند. مارتین تیلاک ، روان درمانگر توضیح می دهد: "این نوع فشار اغلب از مادران یا مادران ناتنی ناشی می شود ." برخی می خواهند عروسی را که خودشان تجربه کرده اند - مرجعی برای آنها - یا همان عروسی که همیشه آرزو داشته اند ، ترتیب دهند. "


فشارهای دیگر نیز می تواند از سوی خواهران و برادران وارد شود. از میان افراد مجرد ، "که از سر تلخی ، گاهی اوقات به سمت مینیمالیسم فشار می آورند ، مانند" ازدواج هیچ چیز نیست ، نیازی به کار زیاد نیست ". یا از کسانی که قبلاً ازدواج کرده اند ، "که به ما نشان خواهند داد که ما نه باید عملکرد کمتری داشته باشیم و نه خصوصاً بهتر از آنها".


امروزه بسیاری از زوجین ازدواج خود را به تنهایی تأمین مالی می کنند. اما هنوز هم اغلب اتفاق می افتد که خانواده ها در آن شرکت می کنند. فشار می تواند مالی باشد. با این والدین که می خواهند خواسته های خود را تحمیل کنند ، با این استدلال که این آنها هستند که پول می دهند! مارتین تیلاک توصیه می کند: "ما باید بین تقاضاهای قابل قبول و موارد غیر قابل تشخیص تفاوت قائل شویم." هنگام نشان دادن دیپلماسی ، عروس و داماد فقط باید آنچه را که به نظر می رسد "یک امتیاز" برای ازدواج آنها باشد ، بپذیرند. و اگر موضوع سیاه نمایی یا قدرت گرفتن نیست و والدین به انتخاب نامزدها احترام می گذارند ، چرا به شامپاین بهتر یا بهبود در دکوراسیون بله نمی گویید؟ "


توصیه مارتین تیلاک: «قانون ، به عنوان یک زوج متاهل ، این است که ابتدا به فکر خود باشید. ما برای خود ازدواج می کنیم ، نه اینکه دیگران را راضی کنیم. آن روزها گذشته است. عروس و داماد استاد جشن ها هستند. بگذارید آنها بدون احساس گناه به حرف دل و حرف خود گوش دهند: آنها هرگز نمی توانند همه را راضی کنند. نکته اصلی این است که آنها از این روز بی نظیر راضی هستند! "


به ازدواج خود معنا دهید با 

گفتن "بله" زیر درخت برای خوشبختی زوج خود ، محل پذیرایی را با نمک بپاشید تا آن را تصفیه کنید ، با رنگها ازدواج کنید تا از ارتعاشات پرانرژی آنها بهره مند شوید ، داروهای قارچی مناسب را برای ادویه اتحاد خود انتخاب کنید … در اینجا چند راه برای ایجاد و موفقیت در ازدواج مناسب شما آمده است ().

محدودیت هایی را تعیین کنید


منبع

/ 0 نظر / 8 بازدید